Kontakt

Ďakujem, že ste navštívili stránky Joga pre zdravie. Dúfam, že tu nájdete mnoho užitočných informácií na vašej ceste spoznávania vašich možností pomocou jogy. Ak máte nejaké otázky, je niekoľko spôsobov, ako na ne nájsť odpoveď: 

    • Najdôležitejšími článkami sú Joga – cesta lepšieho života a Ako cvičiť jogu - rady pre začiatočníkov, pretože vysvetľujú podstatu jogy, formu samotného cvičenia i mechanizmus pôsobenia jogy na naše telo i myseľ.
    • Ak máte akékoľvek komentáre týkajúce sa samotných článkov, alebo máte ďalšie informácie k téme, ktoré by mohli byť pridanou hodnotou pre čitateľov, použite Facebook formulár za článkom.
    • Ak by ste ma chceli kontaktovať s akýmikoľvek otázkami, komentármi, postrehmi z vášho cvičenia, alebo používania produktov, ktoré sú inzerované na týchto stránkach, pošlite mi email na adresu denisaonline (zavinac) gmail .  com
    • Ak chcete dostávať informácie o nových článkoch na Joga pre zdravie v reálnom čase, zadajte svoj email do oranžového políčka vpravo na stiahnutie nahrávky, čím sa prihlásite aj k odberu noviniek. Alebo sa staňte členmi našej komunity na Facebooku Joga pre zdravie a zabavíte sa inšpiratívnymi citátmi i zaujímavými obrázkami zo sveta jogy! :-)

Prajem príjemné čítanie! 

Denisa Veselská

Autorka „Joga pre zdravie“