Cvičenia

Minúta praxe jogy znamená viac, než tisíc pekných slov. Preto sa pustime do práce! Táto časť patrí cvičeniam, zostavám a videám, ktoré máte k dispozícii zdarma ako formu inšpirácie na cvičenie jogy doma, v prírode alebo kdekoľvek inde..

Ak sa vám cvičenia alebo videá páčia, neváhate ich zdieľať na sociálnych sieťach - určite sa nájdu ďalší ľudia, ktorí možno práve niečo podobné potrebujú alebo hľadajú. Vďaka!  

* * *

Cviky na krčnú chrbticu (video)

Cviky na krčnú chrbticuUvoľnite bolesť, napätie, stres a rozprúďte prúdenie energie v šiji s týmito jednoduchými strečingovými cvikmi na krčnú chrbticu.

Joga cviky na chrbticu (zostava)

spinalne cviky na chrbticuAk patríte medzi drvivú väčšinu ľudí, ktorí trpia nejakou formou bolesti alebo blokády chrbtice, joga vám môže pomôcť zmierniť bolesť, a naučiť sa jej predchádzať. Cviky na chrbticu nájdete tu.

 

Prípravné a uvoľňovacie cvičenia v joge

Prípravné a uvoľňovacie cvičeniaPrípravné cvičenia sú prospešné, ak potrebujete uvoľniť nejakú partiu v tele, izolovane spevniť oslabenú časť tela, alebo hľadáte krátku a jednoduchú formu cvičenia na doma. Tu je niekoľko praktických rád, ako postupovať.

Prihláste sa k odberu tohto RSS kanála